Een apart stel mensen
Ik heb al vaak gereisd in het afgelopen jaar en heb al veel mensen gezien en ontmoet. Maar op de heenreis naar Singapore (vanuit Amsterdam) zat ik toch naast een apart stel mensen die ik nooit meer zal vergeten.
In het grijze verleden heb ik al eens op een bootreis naar Dover (UK) gezien dat veel mensen veel kunnen overgeven als een reis niet helemaal soepel verloopt maar tijdens de vlucht naar Singapore zat ik naast een vader, moeder en een dochter die bij iedere trilling in koor konden overgeven. Snel gaf ik deze drie dan ook het koosnaampje Team Puke-a-lot.
Iedere keer als er weer iets lekkers(voor zover vliegtuigvoedsel lekker kan zijn) werd langs gebracht door de aardige stewardessen kreeg het teampje weer een nieuwe air-sickness-bag aangereikt die na het voltooien van hun ronde weer vrolijk door de stewardessen werd opgehaald. Met z’n drieën hebben ze volgens mij wel een zak of 15 de reveu laten passeren. Ben echter wel benieuwd hoeveel van dit soort zakken de KLM aanboord heeft.
Aan de andere kant zat een wat oudere Australische vrouw die niet goed ter been was. Waarom ze haar dan in het midden van een rij (A-B-C) plaatsen is mij een raadsel. Iedere keer als de vrouw naar het toilet moest was er een serie aan acrobatische bewegingen voor nodig om dit ook mogelijk te maken. Daarbij kwam ook nog eens dat de vrouw zoveel spullen bij zich had dat ze niet eens het drinken en het eten op het tafeltje kon plaatsen wat veel al resulteerde in eten dat van de vloer afgegeten moest worden of drinken dat over mijn schoot ging.
Ondanks dit alles verliep de heenreis voorspoedig en ging de terugreis nog makkelijker. 12uur vliegen is lang maar door het vaak genoeg te doen wen je er wel aan!
br> br>
br>
Nog wat van Singapore gezien?