The San-Diego-move

Afgelopen week was ik samen met een Kroat, twee Amerikanen en een andere Nederlander ‘gestationeerd’ in Praag om wat dingetjes te regelen. Toen het op de dinsdag begon te sneeuwen waren we al aan het grappen over snowboarden en sneeuwengeltjes.

Samen met de twee Amerikanen liep ik op de woensdag richting het restaurant toen we uiteraard het lumineuze idee kregen om een sneeuwballen gevecht te gaan houden. Wat wil je, 3 jong volwassenen en 20cm sneeuw overal waar je keek. Na wat ballen heen en weer gegooid te hebben, riep Rob: “Arvid, look at this”. Ik keek naar Rob toen hij een sneeuwbal de lucht ingooide. Nog geen tel later had ik een tweede sneeuwbal tussen mijn tanden hangen en was ik sneeuw aan het happen. “That my boy, is the San-Diego-move” riep Rob achteraan. De rest van de dagen was ik iedere keer bedacht op het moment dat Rob weer een San-Diego-move zou maken. Gelukkig bleef dit uit. Wel ben ik nog op zoek naar een manier om hem terug te pakken. Jullie een idee? Sneeuw is (helaas) niet (meer) voor handen!





About Arvid
ExP Mgr HP, travel, US, London, Photography, music, Social Media, Geek. The views expressed in my contributions are my own and do not necessarily reflect the views and strategy of HP

Comments

2 Responses to “The San-Diego-move”
  1. HKH says:

    Ik wou dat wij de move hier konden doen. 20cm sneeuw? Mazzelaar…

  2. Kimske says:

    Een ex heeft mij een keer teruggepakt door sneeuw in mijn gezicht te smeren, het was wel sneeuw met een laagje pekel…

    Hmmm terugpakken….

    wat dacht je van zout in de thee ipv suiker?

    helaas niet een meer creatieve revenge actie

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

Additional comments powered by BackType