Pinkpop 2009, dag 3

En jawel hoor, dag 3 zit er ook weer op. Het is de dag na Pinkpop en ik voel me toch aardig brak. Ik drink dan niet maar de 3 dagen rondhangen op een festival, het liggen op de grond, het schuifelen op terrein en de overvloed aan zon hebben toch wel degelijk een effect op je lichaam. Ik zou niet willen weten hoe ik me zou voelen als ik ook de camping zou verblijven.

De laatste dag was in 1 woord geweldig! Jammer van de wolkbreuk die we hadden voor Anouk en het geduw/getrek in de tent bij Katy Perry maar de rest was super! Voor mij was The Ting Tings toch echt wel de act van heel Pinkpop 2009. The Script en Snowpatrol waren ook niet slecht maar The Ting Tings waren beter!

P6012210
Uiteraard zijn er ook weer foto’s te vinden en wel hier.





About Arvid
ExP Mgr HP, travel, US, London, Photography, music, Social Media, Geek. The views expressed in my contributions are my own and do not necessarily reflect the views and strategy of HP

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

Additional comments powered by BackType